KAS YRA POS?

 

POS sistema – kasos aparato analogas, prisitaikantis prie išskirtinių poreikių. Sistema dažniausiai veikia naudojant POS kompiuterį, fiskalinį spausdintuvą ir kitą įrangą. Visa tai padeda automatizuoti pardavimo procesą ir pagreitina klientų aptarnavimą. Tokio pobūdžio sistema gali būti naudojama maitinimo įstaigų ir mažemeninio verslo klientų aptarnavimui, tinklinių parduotuvių prekių apskaitai.

POS RESTORANAMS BEI KITOMS MAISTO ĮSTAIGOMS

Restoranams  skirta POS sistemų programinė įranga yra specifinė. Sistemą paprastai sudaro: lietimui jautrus ekranas, nešiojami ir/arba planšetiniai kompiuteriai. POS sistema turi lietimui jautrų ekraną, o kompiuteris ir kasininko ekranas gaminami kaip vienas modulis. Kompaktiška įranga užima nedidelį darbo vietos plotą ir ją lengva pržiūrėti. Programinė įranga suteikia galimybę atlikti prekybos operacijas realiu laiku, spausdinti sąskaitas, užsakymus virtuvei ir barui, suteikti lojalumo kortelių taikomas nuolaidas, spausdinti ataskaitas.

POS MAŽMENINEI PREKYBAI

POS sistemą paprastai sudaro: kompiuterinis terminalas, fiskalinis blokas, kasininko ir kliento ekranai, gryniesiems pinigams skirtas stalčius, kvitų bei brūkšninių kodų skaitytuvai, banko kortelių terminalas. Sistema gali būti komplektuojama ir su svarstyklėmisPrograminės įrangos pagalba galite nustatyti lojalumo ir dovanų kortelėms taikomas nuolaidas, spausdinti reklaminius kuponus ir atlikti daugybę kitų funkcijų.