UAB ČEKIS

Sertifikuota kasos aparatų
priežiūros įmonė

Nuo 2012-ųjų esame lyderiaujanti sėkmingai dirbanti įmonė. Mūsų tikslas – suteikti kokybiškas ir operatyvias kasos aparatų priežiūros paslaugas klientams. Esame mobili, daugiau kaip dvidešimt metų patirtį šioje srityje turinčių specialistų komanda. Galime užtikrinti techninę ir konsultacinę pagalba reikiamu laiku reikiamoje vietoje.

Pagrindinės veiklos kryptys – prekyba POS sistemomis ir kasos aparatais, garantinė ir po garantinė priežiūra, prekyba elektroninėmis svarstyklėmis, duomenų kaupikliais ir kita prekybine įranga. Taip pat teikiame atsiskaitymo paslaugas ir turime skirtingų tipų banko kortelių skaitytuvus, įskaitant laisvai pastatomus, nešiojamus, integruotus su kasa, ir savitarnos skaitytuvus. Mes dirbame su visais bankais Lietuvoje ir Europoje.

Ekologinė akcija „Darom“

Tradiciškai prisidedame prie aplinkos švarinimo akcijos „Darom“. Siekis gyventi švaresnėje aplinkoje ir darbuotojų bei pirkėjų savimonės didinimas – pagrindinės priežastys, dėl kurių kasmet prisijungiame prie tarptautinės pavasarį vykstančios švarinimosi akcijos „Darom“. Taip prisidedame prie teigiamų žmonijos ir planetos pokyčių. Mūsų darbuotojai ne tik patys su šeimomis tvarko aplinką savo miestuose, bet ir aktyviai kviečia prie akcijos jungtis kitus.

Mums rūpi ekologija!

Mes dirbame tik su gamintojais, kurie gamina draugišką aplinkai įrangą. Siūlome įrangą, kuri skatina elektros energijos taupymą, kurią galima perdirbti į pakartotinį medžiagų panaudojimą. Taip norime prisidėti prie šiuolaikinei visuomenei svarbaus tikslo – taršos sumažinimo ir gamtos išsaugojimo. Tikime, kad šiandieninis rūpestis gamta padės išsaugoti jos išteklius ir grožį ateičiai.